Умови доставки товарів інтернет-магазину «Вселенная Супергероев™»

Доставка

Будь-яка доставка здійснюється лише після 100% оплати замовлення. Це здійснюється в інтересах як магазина так і покупця. Вас це звільняє від зайвих витрат, таких як оплата вартості переказу грошей і сплата відсотку від суми переказу. Нас до цього кроку примусив ріст випадків шахрайства і недобросовісного відношення до товарів.

Доставка здійснюється по всій Україні і за кордон.

            Всі замовлення перед відправкою ретельно перевіряються і дбайливо запаковуються, тому вам не варто турбуватися за стан довгоочікуваних покупок.

             На разі вам доступні наступні види доставки:

1.      Самовивіз

Будь яке замовлення можна забрати у нашому шоурумі і оплатити свій товар неопосередковано. Наша адреса:  м. Київ, пр. Степана Бендери 34В, РЦ Блокбастер. Ми працюємо щоденно з 12:00 до 22:00 (з 10:00 до 22:00 по суботах і неділях).

«Плюси»:

·         Можливість розрахуватись неопосередковано і навіть готівкою.

·         Можливість роздивитись товар перед покупкою.

 «Мінуси»:

·         Доступно лише для Києва.

·         Дорога може відняти у вас значну кількість часу.

 

2.     Кур'єрська доставка.

Цей вид доставки здійснюється виключно по території Києва. Доставка відбувається щоденно, на протязі доби після оплати вашого замовлення. Час і місце доставки необхідно вказати у замовленні, або уточнити під час перевірки замовлення за телефоном. Перед вказаним часом доставки, кур'єр додатково зв'яжеться з вами. Вартість послуги - 50 гривень.

«Плюси»:

·         Доставка на протязі доби.

·         Не має необхідності кудись виходити, замовлення прибуде до ваших дверей.

«Мінуси»:

·         Доставка здійснюється виключно по території Києва.

·         Дорожче доставки поштою.

 

3.     Нова пошта

Доставка здійснюється у будь-яке відділення Нової пошти. Тривалість доставки зазвичай складає до 2 днів у обласні центри і до 3 днів у віддалені населені пункти. Вам необхідно буде вказати номер відділення у вашому замовленні. Ви отримаєте номер відправки, за допомогою якого зможете відслідкувати посилку через сайт Нової пошти. Коли посилка прибуде у відділення, ви отримаєте СМС повідомлення на ваш телефон. Ваше замовлення буде зберігатись у вказаному відділенні на протязі 5 діб після прибуття. Аби отримати посилку вам обов'язково необхідно мати при собі посвідчення особистості. Всі послуги Нової пошти сплачує замовник, що зазвичай складає 30-40 гривень.

«Плюси»:

·         Доставка здійснюється значно швидше ніж Укрпоштою.

·         Можливість відслідкувати посилку в мережі інтернет.

·         Ви отримаєте повідомлення про те що посилка надійшла на мобільний телефон.

«Мінуси»:

·         Дорожче Укрпошти.

·         Доставка лише у відділення Нової пошти.

 

4.     Укрпошта

Доставка відбувається у будь який населений пункт на території України і триває від 3 до 15 діб. Вам необхідно буде вказати точну адресу у вашому замовленні. Після прибуття посилки до вашого населеного пункту Укрпошта має надіслати вам повідомлення на протязі доби. Якщо на протязі трьох діб посилку не забрали, ви отримаєте повторне повідомлення. Після 14 діб зберігання посилка повернеться відправнику, а якщо не забрати її протягом 5 діб вам щодня буде нараховуватися комісія за зберігання. Всі послуги пошти сплачує замовник, що в середньому становіть близько 25 гривень.

«Плюси»:

·         Дешевше Нової пошти.

·         Доступно для всіх населених пунктів України.

«Мінуси»:

·         Триває довше ніж усі інші види доставки.

 

5.     Укрпошта (міжнародна)

Доставка здійснюється у будь-яку країну на мапі світу. Тривалість доставки зазвичай складає від 3 до 14 діб, але в деяких окремих випадках може тривати до 40 діб. Вам необхідно вказати точну адресу у вашому замовленні. Після прибуття посилки до відділення, ваш місцевий поштовий оператор проінформує вас. Зберігання посилки у відділені зазвичай триває два тижні, але іноді може тривати аж до 40 діб, уточнюйте деталі у вашого місцевого поштового оператора. Послуги пошти оплачуються під час сплати за замовлення, тому у поштовому відділенні вам нічого платити не потрібно. Не має можливості оцінити середню вартість поштових послуг, бо щоразу сума вираховується індивідуально і залежить від багатьох факторів: адреси, габаритів, крихкості і кінцевої ваги посилки. За бажанням ми надаємо індивідуальний код посилки, аби ви могли відстежувати її.

«Плюси»:

·         Можливість отримати замовлення у будь-якій точці світу.

«Мінуси»:

·         Може тривати дуже довго.

·         Відносно дорого.