Комікс Коли ні з ким стати до бою

Топ
Код Товара: 978-617-7884-25-4
Производитель: TUOS Comics
0
В наличии
230 грн

ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ НАЙВЕЛИЧНІШІ ГЕРОЇ СВІТУ, КОЛИ ЇМ НІ З КИМ СТАТИ ДО БОЮ?

Безліч разів вони рятували світ, разом зростали й водночас віддалялися все більше. Та зараз, подорослішавши, вони мусять забути образи й докори та змиритися з тими життями, які обрали.

Натхненні легендарним аніме «Перлина дракона», талановиті автори Обрі Сіттерсон (сценарист «Коміксової історії професійного реслінгу» та «Джі Ай Джо») і Фіко Оссіо (художник «Людини-павука» та «Революції») запрошують вас у сповнену екшену подорож новим обширним світом. Фанатам «Геллбоя», «Академії „Парасоля“» та «Чорного Молота» краще не пропускати цей новий захопливий погляд на всім знайомий жанр.

Том містить випуски 1–5 коміксу «Коли ні з ким стати до бою».

«Малюнок Оссіо просто приголомшливо барвистий, а вигадливий дизайн персонажів залишає багато підказок для подальшого розкриття їхніх характерів» — Entertainment Weekly

«Сіттерсон не просто пише цікаві діалоги, а ще й уміло вплітає в них інформацію про світ та інтригує таємницями, тимчасом як малюнок Оссіо просто зриває вам дах. Звісно, досить одного погляду на „Коли ні з ким стати до бою“, щоб здогадатися, які мультсеріали, ігри та комікси надихнули його творців, але повірте, нічого подібного ви ще ніколи не читали» — Nerdist

«Попід шаром фанатських відсилок на „Перлину дракона“ та нестримних барв криється досить глибока історія, яка, можливо, є найцікавішою частиною „Коли ні з ким стати до бою“. Упродовж усієї оповіді читача не відпускає відчуття, що світові, який не треба рятувати, герої вже й не потрібні. І водночас ми розуміємо ті емоції, що охоплюють Вейла і компанію» — Comicbook.com!

Общие
Класс Комикс
Вселенная \ Лицензия Dark Horse
Персонаж Вейл
Автор Обрі Сіттерсон
Издательство TUOS Comics
Язык Украинский
Иллюстрации Цветные
Количество страниц 128
Переплет Твердый
Формат 165х250
Год выхода 2021
Возраст 16+
Эксклюзив Нет
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуемые товары