Комікс Загін Самогубців. Книга 2. Сходження Василіска

Код Товара: 978-966-917-211-2
Производитель: Рідна мова
0
Нет в наличии
210 грн

Представляем вам комикс "Загін Самогубців. Книга 2. Сходження Василіска", идеальный первый шаг для знакомства с самой безумной командой в преддверии одноименного фильма. Комикс теперь на украинском языке! Комикс вы можете купить в нашем интернет-магазине или заказать доставку по Украине.

ХТО ІЗ САМОВБИВЦЬ — УБИВЦЯ?
Поки вцілілі члени оперативної групи Ікс, також відомої як «Загін самогубців», намагаються прийти до тями після провальної місії в Ґотемі, з’ясовується, що 
від початку існування команди в її лавах був зрадник. Виплеканий та тренований Регулюсом, лідером організації «Василіск», кріт має наказ — убити Амаду Воллер і знищити загін. Хто це — Гарлі Квінн, навіжена коханка Джокера, чиє роздвоєння особистості вже саме по собі становить загрозу для загону? А може, це був Дедшот, чиє бажання померти Регулюс використовував у власних цілях?
Із перебіжчиком у складі загін відправляють на виконання секретного завдання: він має схопити Мітча Шеллі, Воскреслого. Це — частина плану Воллер з повного знищення Регулюса та організації «Василіск».
Видання також містить основоположний — нульовий — випуск, що розкриває історію загадкової Аманди Воллер і правду про її тривале протистояння з Регулюсом.Общие
Класс Комикс
Вселенная \ Лицензия DC Comics
Персонаж Отряд самоубийц, Харли Квинн
Автор Адам Гласс, Фернандо Дагнино
Издательство Рідна Мова
Язык Украинский
Иллюстрации Цветные
Количество страниц 184
Переплет Твердый
Формат 165х250
Год выхода 2017
Возраст 16+
Эксклюзив Нет
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуемые товары