Комікс Супермен. Рік перший

Код Товара: 978-966-917-492-5
Производитель: Рідна мова
0
В наличии
450 грн

Від зруйнованих шпилів Криптона до буколічних полів Канзасу, від підводної величі Атлантиди до хаотичної енергії «Дейлі Пленет»… Уся історія Кларка Кента, останнього сина Дому Елів, давно стала легендою. Тепер двоє великих творців об’єднують сили, щоб вдихнути життя у сміливе бачення оріджина Людини зі Сталі.

У «Супермені. Рік перший» сценарист Френк Міллер («Бетмен: Повернення темного лицаря», «Місто гріхів», Ronin) та художник Джон Роміта-молодший («Залізна Людина», «Неймовірна Людина-Павук», Kick-Ass) розкрили на повну свої оповідні таланти, щоб переосмислити важливі випробування, які має пройти юний Кларк, аби вибороти місце в нашому світі.

Він вчиться балансувати між серйозною відповідальністю та безмежними можливостями. Також Кларк повинен, як і всі решта, розвивати свою людяність — вибудовуючи стосунки щоразу з іншою людиною. Крутіший за супер-яскраві пригоди, сильніший за роман дорослішання, «Супермен. Рік перший» — це внутрішнє дослідження фундаментальної важливості вибору в мандрівці американської ікони назустріч героїзму.

Общие
Класс Комикс
Вселенная \ Лицензия DC Comics
Персонаж Супермен
Автор Френк Міллер
Издательство Рідна Мова
Язык Украинский
Иллюстрации Цветные
Количество страниц 216
Переплет Твердый
Формат 235х300
Год выхода 2020
Возраст 14+
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Теги: Justice League, DC, superman
Рекомендуемые товары