Комікс Флеш. Книга 1. Тільки вперед

Код Товара: 978-966-917-190-0
Производитель: Рідна мова
0
В наличии
250 грн

Представляем вам комикс "Флеш. Книга 1. Тільки вперед" от издательства "Рідна Мова"теперь на украинском языке! Комикс вы можете купить в нашем интернет-магазине, заказать доставку по Украине или приехать в наш киевский шоу-рум.

Після удару блискавки та контакту з хімічними речовинами поліцейський-криміналіст Баррі Аллен з Централ-сіті перетворився на Найшвидшу Людину на Землі. Але дечого навіть йому не наздогнати. Після багаторічних пошуків помсти повертається один із найдавніших друзів Флеша. Його ні на крок не полишає невблаганна «зграя» — її чисельність зростає швидше, ніж Флеш устигає дати цьому раду. Тимчасом найзапекліший ворог Людини-блискавки замислив утечу з в’язниці суворого режиму «Айрон Гайтс». Він також хоче помститися і покінчити з Флешем із особистих мотивів, яких той поки що не бачить. 

А всередині самого героя зріють нові неймовірні сили. Незрозумілі та непередбачувані, вони чекають виходу та живляться тією самою Силою Швидкості, що змушує Флеша бігти. Вони можуть стати його найсильнішою зброєю… або найбільшим прокляттям.

Общие
Класс Комикс
Вселенная \ Лицензия DC Comics
Персонаж Флэш
Автор Френсіс Манапул
Издательство Рідна Мова
Язык Украинский
Иллюстрации Цветные
Количество страниц 192
Переплет Твердый
Формат 165х250
Год выхода 2017
Возраст 18+
Эксклюзив Нет
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуемые товары